Hentec Industry Co.,Ltd

  • Çin Hentec Industry Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Hentec Industry Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Hentec Industry Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Hentec Industry Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Hentec Industry Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Hentec Industry Co.,Ltd şirket Profili
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Orta Doğu, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, Aracısı, Satıcı
Markalar: HT
No. Çalışanları: 500~1000
Yıllık satış: >100 Million
İhracat p.c: 80% - 90%

Giriş

Jiangyin Hengtai Plasticizing Import & Export Co., Ltd (Hentec Industry) 2007 yılında kurulmuştur, Qinfeng Road No. 555, Huashi Kasabası, Jaiangyin Şehri, Jiangsu, 214421'de ve 100 000m2'yi kapsayan tesislerle, Şirketimiz bina ve sanayi üretiminde uzmanlaşmıştır. alüminyum profiller.ISO9001: 2000 ve ISO14000 Sertifikalı bir kuruluşuz.

 

                                        

 

Verimli üretim sürecimiz ve kapsamlı satış sonrası hizmetimiz, ürünümüzü yalnızca Çin'de değil, İngiltere, Almanya, Güney Afrika ve ABD'de de popüler hale getiriyor.

 

Döküm atölyemizde kaliteli alüminyum profillerimizi ürettiğimiz PLC kontrol sistemli 12 alüminyum ergitme fırınımız bulunmaktadır.

 

PLC kontrol sistemleri tarafından kontrol edilen yirmi beş alüminyum profil ekstrüzyon üretim hattı, yılda yaklaşık 80 000 ton alüminyum profil yapmamıza imkan vermektedir.En büyük ekstrüzyon makinemiz maksimum 40 000ton ekstrüzyon kuvveti ile tasarlanmıştır ve maksimum 350 mm çapa sahip çeşitli perde duvar profilleri ve endüstriyel profiller yapabilir.Tayvan'da yapılan altı oksidasyon elektroforez kaplama dilleri gümüş, siyah, altın, imitasyon çelik, şampanya veya bronzdan alüminyum profiller üretir.

Oksitlenmiş alüminyum profiller daha yüksek korozyon ve aşınma direncine, daha uzun hizmet ömrüne sahiptir ve solmaz.

 

Hentec'in toz boya atölyesinde, 4 toz püskürtme kaplama hattı, ithal püskürtme nozulları ve çevre dostu, güvenli ve son derece yapışkan olan ve rengin daha uzun süre dayanmasını sağlayan bir kaplama tozu kullanır.

 

Finiş işleme atölyemiz, PRATIC işleme merkezleri, Wegoma kesme makineleri, bükme makineleri, delme işleme ve freze makineleri ile tam donanımlıdır.

 

Tecrübeli teknik kadromuz üretim sürecinin her adımını gerçekleştirmektedir.Bitmiş ürünlerimizin hassasiyetini ve kalitesini garanti etmek için endüstriyel standartlara tam uyum.

 

Hentec'in ana ürünleri CNC ile işlenmiş profiller, endüstriyel fan kanatları, alüminyum ısı emiciler, alüminyum montaj hattı, elektromekanik parçalar ve güneş paneli çerçeveleridir.

 

 

 

 

 

                                         Çin Hentec Industry Co.,Ltd şirket Profili 0

Geçmiş

Şirketimiz 2000 yılında kuruldu ve çeşitli ünvanlar aldık.

Örneğin

2004 yılında "YAPI ENDÜSTRİSİ MALZEME PAZARI TANIMLANMIŞ MARKA"

2006 yılında "KALİTE GÜVENLİĞİ DENETİMİ BELGESİNDEN ÜRÜN SINIRI BELGESİ" ve "ISO9001"

2009 yılında "İLERİ ŞİRKET"

2009 yılında "JIANGSU ÜNLÜ MARKA BELGESİ"

2009 yılında "JIANGSU İLKESİNDE KALİTE GÜVENİLİR ÜRÜN BELGESİ"

2012 yılında LG, Panasonic ile iş ilişkisi kurdu.

2015 yılında, inovatif yapımcı olun ve BOSCH için tedarik ortağı olun (Almanya )

2017 yılında, süpürgelik ısıtıcılarının yeni ürünlerini geliştirdik.

2018 yılında, dünyanın en büyük Isıtıcı Üreticileri ile İşbirliği Yapın ve onlar için Alüminyum Kabuklar sağlayın.

2019 yılında, denizaşırı bir distribütör geliştirmek, kazan-kazan faydaları pazarını genişletmek konusunda güven duyacağız.

Hizmet

Hentec Sanayi epecifications bir dizi yüksek kaliteli alüminyum ekstrüzyon verebilmektedir. Biz güçlü bir tasarım ekibi araştırma ve karmaşık alüminyum ekstrüzyon geliştirilmesi taahhüt ve teknik destek ile müşterilerimize providnig, yenilik için olağanüstü bir yeteneğe sahip olması.

Biz esas olarak müşteri tarafından belirlenen özelliklere göre ekstrüzyon örnekleme gelen süreçlerin bir dizi elde, ekstrüzyon ve alüminyum profillerin ince bitirme yapmak. Müşterilerin etkin bir ürün performansı sağlamak öncül altında ürünün maliyetini kontrol etmenize yardımcı olur, müşterinin çizim göre makul bir öneri verecek.

Ekibimiz

Profesyonel ve deneyimli ekibimiz, müşterilerimize hızlı yanıt ve hizmet sunar.

Beyanımız Sloganı: En iyisini yapmak, en iyisini göstermek!

Mesaj bırakın